Maminky a děti

Maminky a děti

„Core“ v názvu sportovního centra, na jehož stránkách se nacházíte, má více významů. Core je oblast celého trupu (tzv. jádro), které je při funkčním tréninku TRX nebo Crossfit vždy zapojováno. Dalším významem je hodnotný základ pro celou řadu sportů, ale také pro život bez zdravotních omezení, který tréninkem v našem gymu získáte. A v neposlední řadě je to platforma pro zdravý fyzický i duševní rozvoj dětí.

V Coregym se zaměřujeme na komplexní pohybový rozvoj dětí ve věku 3-5 let, u nichž chceme formou hry probudit především zájem o pohyb a sport a rozvíjet koordinaci, manuální zručnost, vnímání rytmu a fair play. Rádi Vám také poradíme, jaké sportovní odvětví je právě pro Vaše dítě vhodné a jak mu pomoci s rozvojem motorických schopností a dovedností.

Název lekce je ovšem Maminky a děti. Jaká je tedy úloha maminek? „Úloha“ maminek je přenechat svého potomka v péči naší zkušené lektorky a věnovat se sobě :-). V Coregym jsou k dispozici dvě tělocvičny, a tak si v rámci jedné lekce může sportovní vyžití užít maminka i dítě a strávit čas opravdu efektivně.

Cvičení pro maminky je v duchu výše zmíněného zaměřeno na stabilizování „jádra“ a trénink probíhá formou intervalů – střídání zatížení a odpočinku, což je efektivní tréninková metoda pro redukci hmotnosti a zlepšení kondice. Při tréninku se zaměřujeme na zpevnění těla a problematické partie, čemuž je podřízen výběr cviků a náčiní.

Pro pokračování v prohlížení webu prosím akceptujt použití cookies. Více informací

K analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti analýz.

Close